Menu

En çok beklenen oyunlardan Destiny’nin çıkış tarihleri

Ünlü Halo ailesinin geliştiricisi Bungie, Microsoft ile durumda olan anlaşmasını sona erdirdikten sonra Call of Duty’nin yayıncı firması Activision ile 10 senelik tek yayım anlaşması imza atmış ve bunun ardından önce oyunu durumda olan Destiny’yi duyurmuştu. bilgisayar ve konsollar amaçlı yapılan bu oyun, içerisinde oyun inşa etme unsurlarını da barındıran tek multiplayer FPS oyunu. Bungie’nin geliştirdiği Halo oyunlarının en tek sürü oynanan multiplayer FPS’ler içinde bulunduğunu göz önüne alırsak, Destiny’den de beklentiler yüksek.

Daha önce iştirak eden bilgilerde, oyunun PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 ve Xbox 360 platformları amaçlı 9 Eylül’de piyasaya sunulacağı bildirilmişti. Fakat bilgisayar sürümü amaçlı tek bilgi verilmemişti. Steam database’inde bulunan bilgiye bakılırsa oyun, 2015’in mart ayı içinde bilgisayar oyuncularına takdim edilecek .

bu sırada, 17 Temmuz itibarıyla PS4’te, 20 Temmuz itibarıyla da Xbox One’da Destiny’nin beta zamanı başlıyor. Beta sürecine sadece oyunu ön sipariş verenler katılabilecek.

reklam

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir