Menu

MediaTek, 8 çekirdekli yetenekli yonga setini tanıttı

MediaTek, 8 çekirdekli kabiliyetli yonga setini tanıttı

Orta ve giriş seviye mobil cihazlar amaçlı geliştirmiş meydana geldiği ekonomik yonga setleri ile malum MediaTek, az tek zaman öncesinde geliştirmiş meydana geldiği yepyeni ev yonga setini tanıttı . Tayvanlı bilişim şirketinin duyurmuş meydana geldiği MediaTek MT6795 ismini taşıyan çip, sahip meydana geldiği üst düzey nitelikleri ile uyarı çekiyor .

Üst seviye Android işletim sistemli mobil cihazlar amaçlı geliştirilen MediaTek MT6795 yonga seti, 2K (bir600 x 2500-pixel çözünürlüğünde) ekran ve LTE bağlantı takviyesi sunuyor. 64-bit tabanlı yonga setinde hakikat vakitli çalışabilen 8 tane çekirdek koltuk alıyor . Bu çekirdekler, 2.2GHz frekans hızında çalışabiliyor. Çift kanallı LPDDR3 sistem belleği 933MHz hızına civarı çıkabiliyor. Benzer sürede yonga seti merak veren tek takım özelliklere de sahip.

Elde edilen verilere yönelik MediaTek MT6795 yonga seti, 480 fps’de 1080p Full HD video kaydı yapabilme benzeri epeyce alıcı özellik sunuyor. Benzer sürede yonga seti ek olarak az kuvvet tasarrufu ile 4K Ultra HD video çekebilme yeteneğine sahip. En Son olarak MediaTek’in yonga seti 120Hz kıymetinde ekran yenileme hızı sözü veriyor .

MediaTek MT6795 isimli yepyeni ev yonga setinin sene sonuna gerçek tek takım akıllı telefonlarda koltuk alması olması bilave ediyor.

reklam

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir